Material Admin (8.x-1.0-alpha6) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Filter
ht: Filtre

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la
