Material base (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Actions
gl: Accións

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Layout
gl: Disposición

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Standard
gl: Estándar

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Overlay
gl: Superposición

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Permanent
gl: Permanente

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Theme name
gl: Nome do tema

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
