Material base (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Actions
sk: Akcie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Tools
sk: Nástroje

en: Messages
sk: Správy

en: Standard
sk: Štandardná

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Modal
sk: Modálny

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu
