Material base (3.1.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
