Material base (3.1.1) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Tools
sv: Verktyg

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Overlay
sv: Lager

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Theme name
sv: Namn på tema

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key

en: A base theme using Drupal 9.0.0's core markup and CSS.
sv: Ett bastema som använder uppmärkning och CSS enligt kärnan i Drupal 9.0.0.
