Material base (8.x-1.12) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Home
eu: Azala

en: E-mail
eu: E-posta

en: Content
eu: Edukia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Tools
eu: Tresnak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
