Material base (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: E-mail
az: E-poçt

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Tools
az: Alətlər

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: Reset your password
az: Parolunuzu sıfırlayın

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu
