Material base (8.x-2.0-beta4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Tools
gu: સાધનો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
