Material base (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: System
af: Stelsel

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie
