Material base (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: n/a
sr: нема

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Machine name:
sr: Машинско име:

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
