Material Icons (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Icons
pl: Ikony

en: About
pl: O stronie

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Default Style
pl: Domyślny styl
