Material Icons (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Icons
fr: Icônes

en: About
fr: À propos

en: Round
fr: Arrondi

en: Default Style
fr: Style par défaut
