Material Icons (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Icons
ru: Иконки

en: About
ru: Информация

en: Round
ru: Округление

en: Default Style
ru: Стиль по умолчанию
