Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (37 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Images
mn: Зураг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Large
mn: Том

en: Add
mn: Нэмэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: file
mn: Файл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Select all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгох

en: Deselect all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгохоо болих

en: image
mn: зураг

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
