Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: image
bo: པར་རིས

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།
