Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Search
ka: ძიება

en: Large
ka: დიდი

en: file
ka: ფაილი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: General
ka: ზოგადი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: image
ka: სურათი
