Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: all
mr: सर्व

en: Search
mr: शोध

en: Large
mr: मोठे

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Normal
mr: साधारण

en: General
mr: साधारण
