Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Search
nn: Søk

en: file
nn: fil

en: Hidden
nn: Skjult

en: image
nn: bilete

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine
