Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Search
sl: Išči

en: file
sl: datoteka

en: General
sl: Splošno

en: Hidden
sl: Skrito

en: image
sl: slika

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.
