Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Search
sq: Kërko

en: Large
sq: E madhe

en: file
sq: skedar

en: Logo
sq: Stema

en: archive
sq: arkivi

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.
