Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Search
ur: تلاش

en: Large
ur: بڑا

en: file
ur: فائل

en: Logo
ur: لوگو

en: Normal
ur: عمومی

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
