Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (78 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Images
gl: Imaxes

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: all
gl: todos

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Large
gl: Grande

en: Add
gl: Engadir

en: Manage
gl: Xestionar

en: Visible
gl: Visíbel

en: Components
gl: Compoñentes

en: Upload
gl: Subir

en: Configure
gl: Configurar

en: file
gl: ficheiro

en: Create
gl: Crear

en: Filter
gl: Filtro

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: General
gl: Xeral

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: Close
gl: Pechar

en: Hidden
gl: Oculto

en: Select all rows in this table
gl: Seleccionar todas as filas desta táboa

en: Deselect all rows in this table
gl: Elminar a selección de todas as filas desta táboa

en: Buttons
gl: Botóns

en: archive
gl: arquivo

en: image
gl: imaxe

en: Automatic
gl: Automático

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: medium
gl: medio

en: Apply
gl: Aplicar

en: large
gl: grande

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Restore
gl: Restaurar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Tables
gl: Táboas

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Download feature
gl: Descargar funcionalidade

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Update style
gl: Actualizar estilo

en: Add effect
gl: Engadir efecto

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
gl: Pódense cargar un número ilimitado de arquivos neste campo.

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde

en: One file only. | Maximum @count files.
gl[0]: Máximo un arquivo.
gl[1]: Máximo @count arquivos.

en: Allowed types: @extensions.
gl: Tipos permitidos: @extensions.

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
gl: As imaxes deben ser maiores de <strong>@min</strong> píxeles.

en: @size limit.
gl: Límite de @size.

en: Open @mime in new window
gl: Abrir @mime nunha nova fiestra

en: Upload requirements
gl: Requisitos de subida
