Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Search
hy: Որոնել

en: Large
hy: Մեծ

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: file
hy: ֆայլ

en: Logo
hy: Լոգո

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: One file only. | Maximum @count files.
hy[0]: Միայն մեկ ֆայլ:
hy[1]: Առավելագույն @count ֆայլեր:

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:
