Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Images
kk: Суреттер

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Large
kk: Ірі

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: Create
kk: Қосу

en: Filter
kk: Фильтрле

en: General
kk: Басты

en: Log in
kk: Кіру

en: Uninstall
kk: Жою

en: Select all rows in this table
kk: Кестенің барлық қатарларын таңдау

en: Deselect all rows in this table
kk: Бұл кестеге барлық жолды болдырмау

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.
