Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Date and time
ar: التاريخ والتوقيت

en: Date type
ar: نوع التاريخ

en: Date only
ar: التاريخ فقط
