Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Date type
az: Tarix növü
