Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Date and time
be: Дата і час

en: Date type
be: Фармат даты
