Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: None
bg: Не

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Date and time
bg: Дата и час
