Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Date type
eu: Data mota
