Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Date type
fi: Tietotyyppi

en: Date only
fi: Vain päivämäärä
