Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Date and time
hi: तिथि व समय
