Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: None
is: Engin

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning
