Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Date type
jv: Tipe data
