Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ
