Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: Date and time
kn: ಸಮಯ ಮತ್ತು ದಿನಾಂಕ
