Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: None
lt: Joks

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Date only
lt: Tik data
