Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: None
nl: Geen

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date type
nl: Data type

en: Date only
nl: Alleen datum
