Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Date type
oc: Tipe de data
