Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: None
pl: Brak

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Date type
pl: Typ daty

en: Date only
pl: Tylko data
