Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Date and time
ro: Data și timp

en: Date type
ro: Tip de dată

en: Date only
ro: Doar dată
