Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Date and time
ta: நாள் நேரம்

en: Date type
ta: தேதி வகை

en: Date only
ta: தேதி மட்டும்
