Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: None
uk: Немає

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 12 Hours
uk: 12 год.

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Date type
uk: Тип дати

en: Date only
uk: Тільки дата

en: 60 minutes
uk: 60 хвилини
