Bootstrap Materialize DateTime Picker (6.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Date type
sv: Datumtyp

en: Date only
sv: Enbart datum
