Bootstrap Materialize DateTime Picker (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: None
cy: Dim

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn
