Bootstrap Materialize DateTime Picker (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos
