Bootstrap Materialize DateTime Picker (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์
