Matomo Analytics (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: disabled
hy: անջատված

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Add container
hy: Ավելացնել բեռնարկղ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Page
hy: Էջ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
