Matomo Analytics (8.x-1.11) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Value
bg: Стойност

en: Search
bg: Търси

en: Variable
bg: Променлив

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Page
bg: Страница

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Messages
bg: Съобщения

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
