Matomo Analytics (8.x-1.11) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
