Matomo Analytics (8.x-1.13) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Value
be: Значэнне

en: Search
be: Пошук

en: Variable
be: Зменная

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Page
be: Старонка

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
be: @module (<span class="admin-enabled">уключаны</span>)

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
be: Старонкі на які гэты PHP код вяртае <code>TRUE</code> (толькі для экспертаў)

en: Pages or PHP code
be: Старонкі або PHP код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
be: Калі абраны варыянт уводу PHP, увядзіце PHP код паміж %php. Заўважце, што выкананне некарэктнага PHP кода можа зламаць ваш Drupal сайт.

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
be: Гэта поля было адключана, паколькі ў вас няма дастатковых правоў для яго рэдагавання.
